Meist

Meie usume, et edu saavutamine ettevõtmistes käib osade kaupa: samm-sammult, kilomeeter-kilomeetri haaval. Meie õnnestumised võib olla just see osa, mis täna puudub teie ettevõtte eduloost.

Panustame nii meie kesklao kui ka iga esinduse lao võimalikult laiale varuosade valikule, et ka kõige haruldasem varuosa, mida vajate, oleks kiirelt käes. Meie professionaalsete müügimeeste käsutuses on andmebaas, mis hõlmab 30-aastast kogemust veoautode ja haagiste teeninduses, nii suudavad nad leida täpselt õige osa kiiresti ja esimesel katsel.

Pöörame suurt tähelepanu kliendi vajaduse väljaselgitamiseks ning oleme paindlikud kliendile sobivate lahenduste leidmisel.

Meie ajalugu

Skuba grupp sai alguse aastal 1992 Vilniuses, Leedus. Leedukeelse sõna ""Skuba"" tähendus on ""kiiruga""- täpselt nii nagu on vajadus varuosa järgi.

Aastatega laienes Skuba teistesse Euroopa riikidesse. Nii alustas Skuba Eesti oma tegevust Tallinnas aastal 2000 ning Tartus aastal 2002. Skuba Eesti kasvab ja areneb jätkuvalt. Tänaseks on esindused ka Pärnus, Narvas, Võrus, Rakveres, Viljandis ja Paides.

Skuba Eesti suurim müügiesindus, peakontor ja ladu asuvad Tallinnas aadressil Betooni 4B. Siin paikneb ka meie kaasaegne remonditöökoda, mis pakub professionaalsel tasemel raskeveokite, haagiste, pakiautode ning väikebusside remonti ja hooldust.

veel infot

Meie ladude võrgustik hõlmab kokku 65000 ruutmeetrit. Kõik laooperatsioonid põhinevad LEAN põhimõtetel ja tehnikatel, et tagada protsesside jätkusuutlikkus.